Czy gluten jest zdrowy

Czy gluten jest zdrowy

Przez wiele lat, prezydent Wenezueli Hugo Chavez twierdził, że chroni swój lud od skorumpowanego i chciwego wenezuelskiej elity, reprezentowanej przez wenezuelskiej opozycji politycznej. Teraz jest chroniąc je przed wrogiem zewnętrznym, USA, który został oskarżony o zamiar inwazji na Wenezuelę. Jazda na retoryce ewentualnej inwazji USA, Chavez buduje ogromny milicji cywilnej odpowiedzialnym bezpośrednio i wyłącznie do niego.http://poradniastopy.pl/choroba-stop/wyleczyc-skrecona-kostke/ Że milicja jest jednak bardziej prawdopodobne, przeznaczone do powstrzymania zamachu wojskowego niż amerykańskiej inwazji.

Po próbie obalenia jego rządu 2002 Chavez zmienił taktykę, biorąc na większej roli protektora swego ludu z USA. Jako taki musi nadal twierdzą, że USA będą kiedyś inwazji Wenezueli i że jedyną rzeczą, która będzie na bieżąco Yankees w zatoce jest dwa miliony przeszkoleni cywile.

Utworzenie milicji cywilnej daje obecność fizyczną i wagę do retoryki Chaveza, że ??USA będą jeden dzień inwazji. Biorąc pod uwagę liczne pogłoski o zamachu pałacowego i tasowanie dowódców wojskowych w górnej mosiądzu Chaveza jednak utworzenie milicji cywilnej wygląda bardziej jak kolejny bastion ma chronić się przed wojskowa doprowadziły zamachu stanu.

Jedynym armii konwencjonalnej mogą zagrozić Chavez jest własne siły zbrojne Wenezueli, wentylator. W przypadku pomyślnego fan-zaaranżowana zamachu dwa http://dotsplanet.pl/tag-produktu/posciel-160×200/ miliony zwolenników Hardcore ze szkolenia wojskowego może zostać obciążona przeciągnij kraj w wojnie domowej. Zważywszy na świecie uzależnienie od wenezuelskiej ropy, taka możliwość miałaby poważne reperkusje międzynarodowe.

Chavez sterowany Militia

W pierwszym tygodniu marca to początek zaprogramować dwa miliony wytrzymałe rezerwistów ‚, które Chavez mówił o od lat i oficjalnie ogłoszony w dniu 14 kwietnia ubiegłego roku.

Artykuł napisany przez: