Jakie cwiczenia przy diecie 1200 kcal

Jakie cwiczenia przy diecie 1200 kcal

Biorąc pod uwagę, że byłem promując wartości sceptycyzmu pomyślałem, że powinienem wziąć mój własny mały kwestionariusz z siebie w tej kwestii.

Czy jesteś denier zmiany klimatyczne? Nie wierzę, że zmiana klimatu jest realne. Klimat zawsze zmienił i zawsze będzie.

Czy uważasz, że ludzie są przyczyną tego, co wielu zobacz jak globalne ocieplenie? Prawdopodobnie dlatego, że mamy wystarczająco dużo zmienił w sposób naturalny świat. Wydaliśmy węgiel z roślinności i gleb, a spalonych wystarczająco paliw kopalnych mieć wpływ na dynamikę atmosferycznych.

Czy działalność człowieka jedynym motorem zmian klimatu? Na pewno nie jest łatwo i zmyślone przez większych kosmicznych cykli. Działalność człowieka może być uciążliwe klimatu, ale nie jesteśmy wszechmocni.

Może „fix” zmiany klimatyczne ludzi? Nie, nie możemy „naprawić” coś, co nie jest zepsute. To powiedział, że powinniśmy zmniejszyć nasze oddziaływanie, ale nie jest w naszych uprawnień, aby zatrzymać klimat zmieniającej się jednak o wiele może lubimy myśleć możemy. Zamiast tego powinniśmy inwestować nasze sprytu i środków na zarządzanie skutkami zmian klimatycznych w naszych systemach produkcyjnych.

Więc jesteś sceptykiem zmiany klimatyczne? Tak jestem, bo zawsze był ostrożny i potrzebujących dowodów. „Niewinny do udowodnienia winy” jest o wiele bardziej skutecznym sposobem poszukiwania prawdy, niż tylko domniemywać winy.

Do tej pory widziałem wystarczająco dużo dowodów, aby mnie przekonać, że zmiany klimatyczne

Jestem przekonany, że nawet racjonalnie działalność człowieka w ciągu ostatnich 200 lat [wcześniej było zbyt mało z nas naprawdę nie mają żadnego wpływu] jest wystarczająca, aby być motorem dalszych zmian.

Ale jestem sceptyczny naszej zdolności do zrobienia czegoś na temat globalnego ocieplenia z dwóch powodów:

Nie możemy zgodzić się na skonsolidowane działania, konsekwencją naszych wrodzonych argumentacyjnych natur

wciąż mamy nakarmić, ubrać i dom zamieszkiwało 7 mld rosnące w 9000 na godzinę

Pierwszym z nich jest kwestia woli http://www.ehurtowo.pl/legginsy-dzieciece-c-27_48.html, a drugi jest czysty pragmatyzm.

Te rzeczywistości oznacza to, że będziemy musieli sceptyków pomóc nam upewnić się, że jest warte wysiłku, aby uzyskać politykę niewygodnych przez naszych krajowych i międzynarodowych procesach politycznych lub, mówiąc prościej, aby wszyscy byli uczciwi.

J. Mark Dangerfield, PhD jest naukowcem, konsultant i pedagog z kilkoma przemyśleniami na temat naszych innowacyjnych wyzwań środowiskowych. Możesz przeczytać więcej jego startu na fantem zmian klimatycznych na climate-change-wisdom.com

Artykuł napisany przez: