Maseczki z warzyw

W rzeczywistości, Dave Barry Miami Herald dopuszczone do blogu „beijingboyce.com”, że „Chińczycy widziałem wszystko wydawało się być kupowanie rzeczy jak kebaby jagnięciny i owoców. Z drugiej strony, ludzie zgromadzeni wokół stonogi i skorpiony na kij były w prawie każdym przypadku, turyści czy amerykańskich reporterów telewizyjnych robi zabawne funkcje na dziwne chińskie jedzenie …. Chińczycy nie jedzą skorpiony. Żywią ich skorpiony do reporterów telewizyjnych. nie byłbym zaskoczony, aby dowiedzieć się, że Chiński słowo skorpiona jest „TV reporter jedzenie.”

To prawda, Chiny nie jest całkowicie niewinna od wielu wspomnianych zarzutów i krytyki, ale to nie jest ani zły gospodarz, który nie zasługuje na kredyt w ogóle. Jako największy na najszybciej rozwijającą się gospodarkę i jednym z największych na większości starożytnych cywilizacji, to ma być coś pozytywnego do raportem.

Można łatwo sfrustrowany, jednak, jeśli szukasz, aby przeczytać coś bardziej pozytywnego lub, co najmniej, konstruktywną o kraju i jego gościnnych ludzi. Oczywiście, zawsze istnieje oficjalna Xinhua News lub China Daily można przeczytać na zmianę, ale wszelkie pochwały od samozwańczego niezależnej i obiektywnej mediach głównego nurtu zachodniego jest zaskakująco trudne do zdobycia.

Tymczasem dla przeciętnych ludzi Zachodu, trudno nie być wprowadzani w błąd przez tonącego ujemnego pokrycia w Chinach. Gospodyni domowa w USA powiedział dziennikarzom, że nie chce, aby „legitymizacji rządu chińskiego” poprzez wspieranie Olimpiady w Pekinie. „Prezydent Bush nie wystarczy otworzyć większy Ambasada Stanów Zjednoczonych tam? Co mówimy tutaj dokładnie? Jestem tak zdziwiony jak człowiek Atlanta który zażądał odpowiedzi online nie widząc czołgi rosyjskie tam.

Aż nie zgadzam się z prezydentem George’em W.
Artykuł napisany przez: