Otylosc a inne choroby

Otylosc a inne choroby Pokaż władzy? Self-wewnętrzność? Promowanie ścieżkę rozwoju Chin w celu zastąpienia modelu amerykańskiego? Bla, bla, bla ….

Wszyscy jesteśmy ludźmi i przewidywalny wszyscy chcemy podobne rzeczy w życiu na koniec dnia. Splendid monitory, napompowane ego lub zdobione ideologie nie mogą zastąpić podstawowych potrzeb ludzi na jedzenie, ubrania, schronienia i opieki zdrowotnej.drzwiczki kominkowe na zamówienie

Przez setki lat, Chińczycy pragnął dla spokojnej okolicy, gdzie mogą skupić się na tworzeniu lepszego życia dla siebie, a nie pracujących dla egoistycznych cesarzy i chciwych przedsiębiorców zagranicznych opium. Zostały one dość skuteczne w ciągu ostatnich trzech dekad, a teraz po prostu chciał się bawić i świętować ze światem poprzez Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. Czy to tak trudno zrozumieć?

Dlaczego zachodnie media głównego nurtu jest tak zły z Chinami?

W swoim ostatnim artykule „Czy media zbyt Mean do Chin?” opublikowane Slate.com prof Tim Wu z Uniwersytetu Columbia napisał, że „idea Chin, co sprawia, że ??dla lepszych Olimpiady przeznaczonych do spożycia przez zaciśnięte bezpieczeństwa i czyszczenia elementów-marginalne zagranicznej jest dokładnie to, co sprawia, że ??zachodni reporterzy szalony.”

Podczas obserwacji prof Wu dotknął tylko na jednym z objawów podrażnionej powierzchni, które zachodnie media głównego nurtu, to jednak rzucić światło na obecną napięcia. Co opisał to w istocie różnice kulturowe, w jaki sposób chińskie i zachodnie ludzie otrzymują i bawić ich gości. Ale źródłem problemu jest etnocentryczne myślenia zachodnich reporterów do różnic kulturowych i ich uprawnienia, że ??wszystko powinno być wykonane tylko w ich sposoby.

Podobne przykłady są obfite, czy to na temat różnych sposobów, na podstawie których chińskie i zachodnie sportowców przeszkolone lub o tym, jak różnią się one w zachowaniu ich osobistego stawiennictwa lub etykiety wykonywane.
Artykuł napisany przez: