Wegetarianizm – jaka suplementacja

Chavez złożył oświadczenie podczas ceremonii upamiętniającym drugą rocznicę nieudanej próbie obalenia jego rządu. Przesłanie do jego wrogów było całkiem jasne.

Prawie dwa miesiące po ogłoszeniu wenezuelski wiceprezydent José Vicente Rangel poinformował, że rząd podejrzewa opozycja planowała zamach wojskowy. Dwa dni przed tym ogłoszeniu, wenezuelski minister obrony generalny Jorge Garcia Carneiro, że broszury wzywając bunt wojskowych przeciwko Chavez znalazły się w obiegu w różnych instalacjach wojskowych w całym kraju.grzyby mun

Nie jest to miesiąc później, lider opozycji Andres Velasquez, ogłosił, że Chavez postanowił odroczyć paradę wojskową, ponieważ wierzył, że to będzie sceną dla zamachu na jego życie. FAN dowódca generalny Baudel powiedział nie było inteligencji do tworzenia kopii zapasowych takich roszczeń. Jednak Chavez twierdził miał inteligencję, który wskazywałby zamachu w dniu 24 czerwca, w dniu parady.

W przeddzień parady generał Melvin Lopez Hidalgo, członek Narodowej Rady Obrony Wenezueli, potwierdził, że oficer został aresztowany w Fort Tiuna przy wentylatorze division Trzecia Armia bazy w Caracas. Pozostaje niejasne, czy aresztowany oficer był podłączony do domniemanych zamachów lub anonimowych ulotek.

kasety audio, które rzekomo zawierały szczegóły planowanego przewrotu wojskowego pojawiły się na początku grudnia. Nicolas Maduro , przewodniczący Zgromadzenia Narodowego Wenezueli i członek partii Ruch Piątej Republiki, przedstawił taśm do Zgromadzenia Narodowego w dniu 8 grudnia. Rzekomo zawierają rozmowy między emerytowanych oficerów, którzy spiskują, by obalić rząd Chaveza przez wysadzenie infrastruktury oleju przed objęciem dowództwa wojskowego.

konflikt asymetryczny

Co wojskowych analityków zadzwonić konflikt asymetryczny, nazywane także wojny czwartej generacji, charakteryzuje się wojny pomiędzy państwa narodowego i podmiot niepubliczny.
Artykuł napisany przez: