Wlasna uprawa warzyw – dlaczego warto

Wlasna uprawa warzyw - dlaczego warto

Uczymy każdemu obywatelowi na Zachodzie do przestrzegania przepisów ustawowych i wykonawczych, ale zachodnie media głównego nurtu udział w nielegalnych protestach radosne i wandalizmu w Pekinie.

Osobiście miałem bolesne doświadczenie demonstrując na ulicach Londynu w roku 1989. Było zimno w tym rano i wyszedł z linii pikiety na kilka minut, aby uzyskać pewne pilnie potrzebnej słońca. I następnie kajdankami przez życie i aresztowany przez policję w Londynie. Kiedy moja żona petite zakwestionowały ich działania, była także kajdanki i aresztowany. Byliśmy zamknięci w oddzielnych komórkach przez wiele godzin bez jedzenia i wody, nie mówiąc już o dostępie do telefonu i porad prawnych. Byliśmy wydany dopiero po interwencji organizator demonstracji i po zmuszany do podpisania brytyjski odpowiednik oświadczenia spowiedzi.

Jeśli bycie z pikiety na trochę słońca jest przestępstwem, które zasługuje na kajdanki i wtrącony do więzienia w Londynie, dlaczego Chińczycy są krytykowane za wydalanie nielegalnych demonstrantów w Pekinie, który celowo wspiąć się latarnie, budynki i tablice reklamowe do wyświetlenia nieupoważnione banery?

Dlaczego warto amerykański „pastor”, który z dumą zniszczone dwa pokoje Hotel Pekin, a następnie tchórzliwy wymykał się, być ucieszyła jako „sprawiedliwy” protestującego przez główny nurt mediów zachodnich?

Jeśli chińska protestujący idzie do Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012 roku, aby zaprotestować przeciwko tłumieniu brytyjskiej Irlandii Północnej i powiesić banery na Big Ben – może on liczyć na głównego nurtu mediów zachodnich na sprzedaż do tego samego „heroicznej” zasięg? Powinniśmy również kwestionuje prawa do organizacji Igrzysk Olimpijskich Londyn i jego zaangażowanie na rzecz wolności prasy, jeśli jej policja aresztuje protestującego?

Do myślenia – „Czyń innym to, czego pragną czynić siebie samego” (Konfucjusz) i „niech ten, kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień!” (Jezus)

Artykuł napisany przez: http://www.sipi.com.pl