Zielone warzywa – wlasciwosci

Zielone warzywa - wlasciwosci Resentymentów, w rzeczywistości nie są wobec Zachodu w całości, ale bardziej ukierunkowane na podwójnych standardowych i nietolerancyjnych postaw często przyjmowanych przez zachodnie media głównego nurtu i rządów zachodnich wobec Chin i innych krajów spoza Zachodu. „Westernizacji Chińczycy” wydają się być wykształcone elity, którzy są na Zachodzie i ich doskonalenia i intelekt uczynić je niezależnych myślicieli. Są wrażliwi na hipokryzję w mediach głównego nurtu zachodniego przypadkach zbadać Chin z jednym norm ustanowionych podczas zamykania oczu na te same problemy w domu.

Nie jedna osoba lub jeden kraj jest doskonały i Biblia mówi nam, że każdy jest grzesznikiem. Jeśli możemy (Amerykanie) pozwolić sobie popełniać błędy i przyjmuję szkielety w naszych szafach, dlaczego powinniśmy wnikliwie inne kraje pod naszymi przyciemniane soczewki i karać ich za niespełniających standardów, że nawet sami często nie mogą się spotkać?

Powinniśmy dążyć „konstruktywnego dialogu”, a nie niekończące się „zmiany reżimu” przez użycie siły – jak na ironię obie strategie były obsługiwane przez prezydenta George’a W. Busha. Pozdrawiam jego nowo znaleźć mądrość, która pomogła mu dojść do pokojowego rozwiązania z Korei Północnej, a mam nadzieję, że to samo można zrobić z Irańczyków.

Jeśli pragniemy międzynarodowej solidarności przeciwko terroryzmowi, dlaczego zachodnie media głównego nurtu zawsze tak niechętnie potępiać tych, którzy terroryzują Chinach? Przeczytaj swój zasięg niedawnych ataków terrorystycznych w Xinjiang i wiesz, co mam na myśli.

Jeśli zachodnie media głównego nurtu chce być wzorem do naśladowania dla swoich chińskich rówieśników, dlaczego to łatwo zniekształcić fakty, zdjęcia i używać fałszywych sczyszczać ludzi, którzy mają różne opinie i odmawiają im prawa do wyrażania swojej opinii? Chiński amerykańskiej konfrontacji dziennikarz CNN kilka miesięcy temu w Los Angeles, kiedy ona i wiele innych pro-Chiny protestujący odmówiono szanse na wywiad, dziennikarka odpowiedziała szorstko – „! Nie mów mi, jak mam wykonywać swoją działalność”

Artykuł napisany przez: