Dieta i cwiczenia na plaski brzuch

Nic więc dziwnego, widok Jeffersona demokracji był bliżej do tego, co myślimy o dzisiaj jako konserwatyzm, niż co nasi obecnej Partii Demokratycznej do podpórek na dziś. Jefferson, jak większość ojców założycieli, miały fundamentalny brak zaufania do rządu i zrozumiał ogrom poniesionych przez pokusy władzy uzbrojonych polityków perniciously manipulacji rządu. Powstawanie partii Sam był reakcją na bieżące polityki wydatków w ciągu dnia . Śmiem twierdzić, Thomas Jefferson będzie warować na co rząd naszego kraju stał się dzisiaj i na to, co obecny Partia Demokratyczna stała.

Jeffersonian Demokracja promować małą rząd federalny bez stałej armii, choć Jefferson chciał promować wolność na całym świecie. Rząd miał mieć wybieranych przedstawicieli, które umieścić interesy narodu nad interesy jednej określonej osoby lub odsetek. Kontroli i równowagi zostały wprowadzone w celu utrzymania władzy rozproszonej i zachować ostrość rząd na potrzebach ludzi. Rząd nie wtrącać się w religii lub ukarania żadnej konkretnej religii.

Z jego sprzeciw wobec obcych i wywrotową ustawy z 1798 roku Partia Demokratyczna ówczesny republikański jasno, że to stanowisko, że wolność słowa i wolność prasy były Bedrock demokratyczne dyrektorzy i niezbędne dla zdrowego republiki. Jefferson dobrze zrozumiał, że ujawnienie naszych przedstawicieli „słów i działań, jak również krytyka jego, ma zasadnicze znaczenie dla utrzymania ich szczery i około ludowej biznesu.

Szybki skok do 2009 roku:

Sędziowie stanowienia prawa z ławki; Rząd jest największym pracodawcą w kraju i zatrudnia prawie 50% siły roboczej; że z szacowanych 30 mln nielegalnych cudzoziemców tutaj; rząd przejęcia banków i zdecydować, co firmy powinny istnieć, a które nie powinny; w ubiegłym roku rząd postanowił wydać ponad 1,5 biliona dolarów na cokolwiek chcą.

Artykuł napisany przez: