Jak laczyc ze soba owoce i warzywa

Jak laczyc ze soba owoce i warzywa

Przejawia jako wcześniejszym występowaniu wiosnę, krótszy niż zwykle porze deszczowej lub kilku kolejnych tornad. Ale wszystko to może się zdarzyć przez przypadek.

Sceptycy stać się bardziej niż uciążliwości w tych okolicznościach. Nieuchronnie chcą dowodów, aby przekonać zjawiska. To właśnie sceptycyzm, otwarty umysł, dopóki istnieją wystarczające dowody na decyzję w obie strony. Tylko w debaty na temat zmian klimatycznych, tylko z prośbą o więcej dowodów jest równoznaczne ze zdradą.

Poza tym zmiana klimatu sceptycy są niezbędne, nawet jeśli globalne ocieplenie jest prawdziwe , a okazuje się być spowodowane działaniami człowieka.

Jest to niezbędne, ponieważ musimy mieć pewność, że działania, które podejmujemy są znaczące.

Jeśli musimy wydawać pieniędzy na redukcję emisji, powolny wzrost wykorzystania paliw kopalnych na całym świecie [ogromne wezwanie dla wszystkich tych krajów o gospodarkach wschodzących] i podjąć kroki w celu dostosowania się do zmian klimatycznych to musimy wiedzieć, to są prawdziwe zadania priorytetowe ,

Muszą być warto.

Działanie Zmiany klimatyczne muszą być ważniejsze niż bezpośrednie wydatki na zmniejszenie ubóstwa, bezpieczeństwo żywności, opieki zdrowotnej, edukacji, rozwiązywania konfliktów oraz szereg lokalnych problemów.

I zawsze będzie debata na temat priorytetów.

Właśnie dzisiaj słyszałem rozmówcy w talk show radiowego adwokata, że ??$ 4 miliony znalezisk podatników powinny być wydawane na publicznym basenie zamiast większej przestrzeni parkingu przy stacji kolejowej. Dla niego pula dało znacznie lepsze rezultaty publicznego. Pewnie musiałby przyjaciół wśród sceptyków zmian klimatycznych i kilka „co masz na myśli” z suszarkami.

Sceptycy zmuszają nas, aby mieć pewność, że każde działanie jest właściwe połączenia. Jest to słaba pozycja po prostu zignorować lub zaatakować naysayer.

Artykuł napisany przez: