Jak wazne jest picie duzych ilosci wody

Jak wazne jest picie duzych ilosci wody

Wysoko ceniony amerykański uczony powiedział mi kiedyś, że zachodnie media opiera się na duchu władze trudnych i to jest praca w mediach, który ma być cyniczny, czujny, krytyczny, niepokorny i negatywnych.

Jestem gorącym zwolennikiem z podstawowych zasad, na których system polityczny opiera USA. Oprócz wielu zalet systemu, mediów jawi się jako niezbędny element przeznaczony do nadzorowania, w imieniu społeczeństwa, trzy gałęzie rządu federalnego. To jest prawie doskonały setup wyjątkiem trzech potencjalnych wad – po pierwsze, nie ma mechanizmu na miejscu za nadzorowanie samego przekazu; Po drugie, istnieją poważne konflikty interesów między tymi dwoma sprzecznymi roli mediów zarówno jako przedstawiciel interesów publicznych oraz, w tym samym czasie, jako przedsiębiorstwa zarobkowego egoistycznych; i po trzecie założycielskich mediów w oparciu o cynizm i negatywności ma swoje koszty społeczne.

Dla mediów, aby spełniać swoją rolę do nadzorowania rządu, musi służyć interesom publicznym, a nie swoje własne interesy. To musi być bezstronna, obiektywna i niezależna.

Niemniej jednak, jest dobrze znany, że główne media zachodnie już dawno mieszane swoją rolę dla dobra publicznego z nieustannego dążenia do ego, władzy i zysków. Jak świat wkracza w wieku informacji, zachodnie media głównego nurtu stał się nowym supermocarstwem wzrasta z coraz większym wpływem na politykę krajowych i zagranicznych, gospodarki, struktury społecznej, systemów wartości i codziennego życia ludzi.

Czy Amerykanie naprawdę mają tyle swobody, jak w mediach głównego nurtu chcieliby nam wierzyć? Jako główne media zachodnie realizować wolności w innych krajach, Amerykanie tracą tak wiele wolności, które po dokonaniu ich tak dumni.

W ciągu ostatnich kilku dekad, Ameryka doświadczyła ciąg poważnych wyzwań i niepowodzeń w tym awarii systemów wartości rodziny / struktury społecznej, a spadające wpływy religijne i wolność, popularny nadużywania i uzależnienia od narkotyków i leków na receptę, wzrostu przemocy w całym kraju, eskalacji napięcia rasowe i brutalność policji, pogłębiając przepaść między bogatymi i biednymi, spada poziom umiejętności i wykształcenia podstawowego, w przypadku braku systemu opieki zdrowotnej, który odmawia pokrycia 23 milionów Amerykanów, a tendencję rozwiązywania międzynarodowych sporów z „zmiany reżimu” przez siły zbrojne zamiast dyplomacji, naruszenia konstytucyjnych praw obywatelskich na ludzkie i pod przykrywką walki z terroryzmem, żeby wymienić tylko kilka.

Artykuł napisany przez: