Warzywa na patelnie – czy sa zdrowe

Warzywa na patelnie - czy sa zdrowe Historia Ameryki Łacińskiej jest najeżona przykładów jak konflikt asymetryczny został wykorzystany do obalenia rządu, takich jak kubańskiej rewolucji, lub wykorzystywane w celu przedłużenia walki, takich jak Rewolucyjnych Sił Zbrojnych Kolumbii (FARC).

W niektórych przypadkach te podmioty niepaństwowe zostały włączone do polityki, takich jak FLMN w Salwadorze. Chavez jest w stanie skorzystać z tej historii, aby promować swoją ideologię oporu skali regionu przeciwko imperializmowi Stanów Zjednoczonych. Wygodnie jest retoryka, która zasłania to, co wielu uważa, są jego zamiary utrudniające wojskowego zamachu stanu.

Pod koniec 2007 roku, jest całkiem możliwe, że w sumie dwa miliony kibiców Chavez zostali przeszkoleni i przeniesiony z powrotem do normalnego życia, gotów oprzeć się każdej chwili. Jest wysoce prawdopodobne, że milicja będzie nazwany chronić Wenezuelę z zewnętrznego najeźdźcy.

Przeciwnie, mogą one zostać wezwany do ochrony reżimu Chaveza z kadry oficerów wojskowych i innych, którzy chcą, aby usunąć go z urzędu. Jeśli Chavez udaje się przetrwać taką próbę zamachu, może on przejść cicho albo może starać się ucieleśnieniem ducha Kuby Fidela Castro i regionalnych rewolucyjnego bohatera Ernesto „Che” Guevarra prowadząc swoich wiernych do wojny domowej.

Wentylator jest Uważa się, że co najmniej 80.000 żołnierzy zawodowych, którzy mogą być zmuszeni zmierzyć się z dwóch milionów partyzanci.

Wojna domowa w Wenezueli będzie intensywna, bardzo destrukcyjne, a spell kara dla przyszłości gospodarki, społeczeństwa i wydobycia ropy naftowej w Wenezueli. Ze względu na charakter konflikt asymetryczny, byłoby prawie niemożliwe, aby całkowicie zlikwidować grupę wyspecjalizowanych i przeszkolonych kibiców Chavez.

Artykuł napisany przez: http://www.ehurtowo.pl