Czemu Amerykanie ciagle tyja

Czemu Amerykanie ciagle tyja

Przed istnienia Stanów Zjednoczonych Ameryki, sądzono, że duża demokratyczną republiką jak Stany Zjednoczone, nie może istnieć, ponieważ różne interesy ludzi i różnice geograficzne byłyby zbyt wielkie. Rzeczpospolita rzymska pierwsza stała się Imperium, a później spadł do Hunów. Czy mamy zamiar iść tą samą drogą?

Może to być niemożliwe dla człowieka, aby być w stanie utrzymać demokratyczną republiką. Karol Marks stwierdził: „w Republice szyte są nasienie własnego zniszczenia.” Czy mamy degustacji owoców tych nasion teraz? Czy człowiek zawsze potępić się do niewoli z powodu swojej http://poradniastopy.pl/choroba-stop/halluksy-halluxy-leczenie/ własnej, chciwość, chciwość i lenistwo?

Wydaje się, że wielki eksperyment zbliża się do końca, choć nie muszą. To może trwać, jeśli pamiętamy, kim jesteśmy i skąd pochodzimy. Jeśli uda nam się wypełnić nasze umysły i serca marzenia naszych ojców założycieli, jeśli kochamy nasz kraj ponad siebie i cenić dar wolności ponad wszystko, to mamy szansę na utrzymanie naszego Demokratyczna Republika.

Bez zrozumienia naszej historii zarówno niedawne i starożytnych nasz osąd naszego przywództwa politycznego jest zmniejszona. Bez zrozumienia zasad politycznych, gospodarczych i społecznych jesteśmy nieadekwatne pracodawcy nie są w stanie rozpoznać odpowiednie kwalifikacje do przywództwa i skazane poprowadzić okręt stanie na kursie do zniszczenia. Ignorancja jest naszym największym wrogiem. Zachęcam do potrwać kilka minut ze swojego dnia, aby dowiedzieć się więcej o historii i polityce krajów.

Joseph L. Conigliaro

Artykuł napisany przez: