Dlaczego warto jesc czerwone warzywa

Dlaczego warto jesc czerwone warzywa

Jestem szczególnie zadowolony z uwag profesora Wu, że „Chiny nie mają maniery i łaski bogatszych krajach, nawet jeśli ma coraz większą siłę ekonomiczną i polityczną.”

Podczas dokonywania hałasy podczas jedzenia jest tabu w wielu kulturach zachodnich, będąc otwarcie konfrontacyjne w interakcjach społecznych jest grzechem w wielu kulturach azjatyckich. Są to po prostu różnice kulturowe, które nie powinny być oceniane jako lepsze lub gorsze, albo ryzykujemy wprowadzany w granice wyższości kulturowej.

Niestety, jest to arogancki sposób myślenia, który doprowadził do głównego nurtu mediów zachodnich ocenić Chinach własnych stronniczych kulturowo standardów i egocentrycznych oczekiwań. Nie jest zaskoczeniem, że wyciągnął wniosek, że Chiny złamał swoje obietnice na organizację olimpiady, twierdzenie Chiny zaprzeczył.

To, co nastąpiło było nieracjonalne Uwolnij gniewu przez główny nurt mediów zachodnich wobec Chin, próbując zmusić kraj w kierunku zachodnie media pożądanego zobaczyć. Zbiorowa mediów atak na Chiny, jednakże jest bardziej oparte na samodzielnych interesów i etnocentryzmu, zamiast rzetelności, obiektywności i niezależności, które często głoszą główne media zachodnie.

Niech ten, kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień!

Ostatnim numerze Newsweeka zamieścił artykuł, „Rise of żółwi morskich”, które znaleziono „westernizacji” Chińczycy są bardziej obrażony na Zachód. Mimo, że nie był szczególnie pod wrażeniem jego analizy przyczyn, artykuł daje nam dobry wskaźnik do rozwijającego się trendu.

I chyba można uznać za jeden z „westernizacji Chińczyków” artykuł miał na myśli, chociaż ja wolę do identyfikacji siebie jako chińskiego Amerykanina po uzyskaniu naturalizowany obywatel USA przez wiele lat.

Myślę, że to jest niesprawiedliwe i uproszczone do wniosku, że „westernizacji” Chińczyc y są bardziej obrażony na Zachód, bo sytuacja jest znacznie bardziej skomplikowana niż przedstawiana.
Artykuł napisany przez: zapraszamy na naszą stronę internetową