Dlaczego warto zwrocic uwage na sklad

Dlaczego warto zwrocic uwage na sklad Alcala jest obecnie dowódcą elitarnej prezydenckiej gwardii honorowej, którego zadaniem jest ochrona życia Chaveza.

Innym Hardcore Chavez kibic, generał Ali de Jesus Uzcategui Duque został komendę oddany wewnętrznej strategii obronnej kraju, zwany Plan Republica według Stratfor. Plan ten ma Caracas metropolitalny obszar elementu o nazwie Plan Avila. W przypadku powstania buntu wojskowego lub cywilnego, Plan Avila zostanie zainicjowany w celu ochrony pałacu, wybitnych budynków usług publicznych oraz infrastruktury oleju. Ogólne Uzcategui posiada również uprawnienia do utrudniać żadnych rozkazów wojskowych lub czynności Prezes stwierdza przykre.

Analitycy twierdzą, że poprzez umieszczenie tych ludzi w ich aktualnych pozycjach, Chavez stara się bronić przed możliwością zamachu przez bliskiego osobistego adiutanta lub buntu wojskowego kierowanego przez oficera dowodzącego najlepiej wyszkolonych żołnierzy w tym kraju.

Pogłoski o próbę zamachu stanu

Kiedy Chavez mówi o inwazji terytorialnej, to oznacza, że ??poza agresorem by zaatakować Wenezuelę przechwycić kontrolę aktywów energetycznych w kraju. Od zamachu stanu w 2002 roku Chavez skupił swoją retorykę na temat ewentualnej inwazji wojsk amerykańskich. On powtórzył swoje przekonanie, że USA inwazji na tyle często, że ambasador USA w Wenezueli William Brownfield, powiedział w kwietniu ubiegłego roku, że „Stany Zjednoczone nie najechał, nie jest inwazji w tej chwili, i nigdy nie będzie inwazji na Wenezuelę”.

Ale Chavez wątpi w szczerość.

Łańcuch zdarzeń, które wskazuje na planach obalenia Chavez przyczynić się do jego paranoi.

Kiedy Chavez ogłosił w kwietniu ubiegłego roku, że planowany cywilne siły milicji byłoby pod jego bezpośrednią kontrolą, raporty w czasie wskazywały, że FAN Ranking dowódca generalny Raul Baudel silnie sprzeciwu wobec jednostronnej decyzji o kontroli, co stanie się znaczna siła wyszkolonych i uzbrojonych Chavez zwolenników.

Artykuł napisany przez: