Jak rozpoznac przetworzone jedzenie

Jak rozpoznac przetworzone jedzenie

Podpułkownik Antonio Benavides jest odpowiedzialny za szkolenia instruktorów, którzy będą z kolei szkolić rezerwistów. On podkreślił sztukę walki partyzanckiej. W wywiadzie dla BBC, Benavides kolejce grupę cywilów wykazać sztukę niespodzianka w partyzantce. „Na pierwszy rzut oka wyglądają jak zwykli ludzie na ulicy. Ale jeśli spojrzeć pod kurtki, widać ukrywają noże, katapulty i pistolety,” BBC cytuje jego wypowiedź przed publicznością na poligonach.

Biorąc lekcje z Viet Cong i rewolucji kubańskiej, Benavides będzie szkolić funkcjonariuszy uczyć milicji wolontariuszy, jak prowadzić Partyzantka miejska. Milicja cywilnej przylega do doktryny konflikt asymetryczny.

Wykorzystując dużą siłę militarną wyszkolonych cywilów do doktryny wojny partyzanckiej ma wiele starszych generałów Wenezueli mylić, ponieważ jest to doktryna nie forsowane przez wentylator, ani nie jest doktryną Chavez sam był szkolony, gdy rośnie w szeregach wenezuelskiego wojska ,

W szkoleniu i doktrynie wojskowej, cywilnej milicja będzie całkowicie oddzielone od tradycyjnego stopnia wojskowego Wenezueli i pliku. Dodatkowo milicja nie jest częścią tradycyjnej struktury dowodzenia. Jego przywódcy zgłosić bezpośrednio do Chaveza i nikt inny.

Od Chavez upublicznione jego plany cywilnej milicji, który kontroluje on, niektórzy z jego zwolenników w wojsku wyraziło zaniepokojenie tym obejściem tradycyjnego łańcucha dowodzenia. Może wiedząc, że jego zapowiedź milicji cywilnej sprowokuje gniew, Chavez wprowadziła pewne zmiany struktury dowodzenia chronić plecach z zapalonych zwolenników.

Pułkownik Cliver Antonio Alcala Cordones, na przykład, nie zawaha się przeprowadzić prezydenckie rozkazy użyć śmiertelnej siły wobec rebeliantów wojskowych lub cywilnych dysydentów, twierdzą analitycy z prywatnej firmy wywiadowczej amerykańskiej Stratfor.
Artykuł napisany przez: